Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Chyba każdy mieszkaniec trójmiasta robił już zakupy w IKEA w Gdańsku, prawda? Okazuje się również, że coraz więcej Polaków postanawia połączyć przyjemne z pożytecznym i weekendowy wypad do Trójmiasta, to nie tylko relaks nad morzem, ale też zakupy właśnie w IKEA. Otwarcie ruchu z obwodem kaliningradzkim przyczyniło się także do tego, że na zakupy na Pomorze przyjeżdżają Rosjanie.
Wypad na zakupy do sklepu, w którym pod jednym dachem można znaleźć prawie wszystko do urządzenia naszego domu stało się swojego rodzaju atrakcją dla naszych gości, którzy rezerwują nocleg w apartamentach Joasia. W IKEA można bowiem spędzić cały dzień - na zakupach bądź w restauracji. Chętnie spędzają tam czas przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi, które świetnie się tam bawią. Inspiracje do urządzania wnętrz czerpiemy stamtąd często i my, gdy planujemy remont naszych nadmorskich pokoi.
Sklepów IKEA w Polsce jest tylko osiem, więc dla niektórych turystów, pomysł, by przyjechać do Sopotu na wypoczynek i przy okazji zatrzymać się na zakupy w sklepie, który znajduje się na trasie do pokoi gościnnych przy samej plaży jest bardzo interesujący. IKEA znajduje się w odległości nieco ponad 13 kilometrów od Apartamentów Joasia, więc dotrzecie tam Państwo samochodem w około pół godziny.
Serdecznie zapraszam na nocleg w weekend i nie tylko...

po otwarciu ruchu bezwizowego z Obwodem Kaliningradzkim.
po otwarciu ruchu bezwizowego z Obwodem Kaliningradzkim.
po otwarciu ruchu bezwizowego z Obwodem KaliningradzkiOtwarcie ruchu bezwizowego z obwodem kalingradzkim


Ciekawostka:
Nazwa IKEA to  skrót utworzony z inicjałów założyciela firmy (IK) oraz pierwszych liter nazw farmy i wioski, w których dorastał (EA). Obecne logo żółto-niebieskie istnieje od 1983 roku.

Wersja na komputer statystyka statystyka