Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Próba generalna przed Mistrzostwami Świata IAAF w Sopocie już w lutym!

W dniach 7-9 marca 2014 roku w hali Ergo Arena (na granicy Miast Sopot i Gdańsk) odbędą się 58. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce. Miasto Sopot będzie więc gościć tysiące zawodników ze 160 krajów i tysiące widzów. Mistrzostwa Świata IAAF to druga, po Igrzyskach Olimpijskich, rangą impreza lekkoatletyczna na świecie. Do sprzedaży przygotowano 25.000 biletów. Jak informuje organizator, dotychczas sprzedano już około 6 tys. biletów, głownie kibicom z Wielkiej Brytanii, Rosji i Stanów Zjednoczonych.

Poprzednio mistrzostwa te odbywały się w takich miastach, jak: Istambuł, Moskwa, Paryż, Barcelona czy Toronto.

Konkurencje Halowych Mistrzostw Polski to: biegi przez płotki, chód, skok wzwyż, skok o tyczce, skok w dal, trójskok, pchnięcie kulą, wielobój (siedmiobój, pięciobój) a także sztafeta.

Fani sportu będą mieli okazję zobaczyć rywalizację najlepszych polskich lekkoatletów na dwa tygodnie przed największą lekkoatletyczną imprezą na świecie w roku 2014, gdyż w dniach 22 i 23 lutego odbędzie się próba generalna. Dlatego więc już od 7 stycznia w Ergo Arenie zacznie się montaż bieżni lekkoatletycznej.
Aktualne wiadomości o tej imprezie możecie Państwo uzyskać ze strony http://hmp.sopot2014.com/ .

A ja zapraszam wszystkich kibiców i pasjonatów sportu do noclegu w naszych apartamentach w Sopocie, które mieszczą się tylko 3 km od hali sportowo-widowiskowej, gdzie odbędzie się ta prestiżowa impreza.


Billboard reklamowy na Molo w Sopocie

 

Wersja na komputer statystyka statystyka