Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Zajęcia dla najmłodszych turystów

W sezonie zimowym, kiedy w Sopocie jest mnóstwo jodu, wielu rodziców decyduje się tu przyjechać ze swoimi małymi dziećmi w celach uzdrowiskowych. Jak wiadomo, dorośli chcieliby zorganizować swoim pociechom jak najwięcej zabawy, by chwile te były dla dzieci niezapomniane. Dlatego zapewne zastanawiają się z jakich atrakcji mogliby skorzystać w mieście Sopot. 

 

Sopot - atrakcje dla dzieci 


Wiele atrakcji zapewni dzieciom pobyt w Aquaparku w Sopocie. Znajduje się tu basen ze zjeżdżalnią i zabawkami wodnymi. Dobrą zabawę umożliwi również bowling, znajdujący się w tym samym budynku. Na terenie Aquaparku organizowane są także od pewnego czasu przedstawienia dla dzieci. W każdą niedzielę, zazwyczaj o godzinie 13.00 rodzice wraz z dziećmi mogą obejrzeć Teatrzyk. Już 24 listopada przedstawiona zostanie bajka: Szelmostwa Lisa Witalisa wraz z oprawą plastyczną, muzyczną i widowiskową. Będą piosenki, tańce i konkursy. Wstęp kosztuje 10 PLN, a dla dzieci do lat dwóch przewidziano udział bezpłatnie. Inne planowane przedstawienia to: Pinokio, Dwa pingwiny Pink i Punk czy Leśne opowieści bardzo ważnej treści. Więcej możecie się Państwo dowiedzieć z kalendarza na www.aquaparksopot.pl.


A w Parku Północnym w budynku Zatoki Sztuki rodzice z maluchami do lat dwóch mogą skorzystać z zajęć umuzykalniających: Audiowanie na dywanie. Zajęcia uczą koncentracji uwagi, wpływającej korzystnie na rozwój intelektualny dziecka, a także koordynacji ruchowej przy pracy z muzyką. Najbliższe spotkanie 3 grudnia br. o godzinie 11.00. Przewidziano również inne warsztaty artystyczne dla dzieci, np. z rysunku, malarstwa, muzyczne, lekcje tańca itp. A w każde sobotnie przedpołudnie o 11.00 przy soczku i ciasteczkach grupa teatralna przy Zatoce Sztuki zapoznaje słuchaczy z dziecięcą literaturą w cyklu: "Czytamy dzieciom". Warto śledzić kalendarz wydarzeń zamieszczony na www.mcka.pl/warsztaty.


Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie propozycje spędzenia czasu z najmłodszymi na tak ciekawych zajęciach w Sopocie przyczynią się do tego, że będziecie Państwo jeszcze częściej wybierać noclegi w naszych apartamentach, które przygotowane są szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Zapraszam serdecznie do zarezerwowania pobytu w pokojach gościnnych Joasia już w najbliższy weekend!

Wersja na komputer statystyka statystyka