Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Większość turystów przyjeżdża do Sopotu samochodem. Każdy z gości chciałby zaparkować swój samochód jak najbliżej swojego miejsca zakwaterowania i w jak najbezpieczniejszym miejscu. Czy jest to możliwe w naszym nadmorskim kurorcie?

Miejsc parkingowych, podziemnych parkingów przybywa z każdym rokiem, niemniej w szczycie sezonu, kiedy wysoko i mocno świeci słoneczko, wczasowiczów szukających wolnego miejsca do zaparkowania nie brakuje. W Sopocie funkcjonuje strefa płatnego parkowania i to nie tylko nad samym morzem i w ścisłym centrum. Opłaty za parkowanie pojazdów obowiązują w godzinach między 10.00 a 20.00, oprócz niedziel i świąt. Bilet czasowy należy wykupić w parkomacie. Dla przykładu, opłata za 3-godzinny postój wyniesie Państwa 10,80 PLN, a za 1 dobę 20,00 PLN. 

Płatne parkingi w Sopocie


Goście, którzy zarezerwują nocleg w apartamentach Joasia na ul. Bolesława Chrobrego, mogą jednak skorzystać z ogrodzonego parkingu, który znajduje się na terenie posesji przed budynkiem i pozostawić bezpiecznie swoje auto tuż pod oknami swojego pokoju. Niemniej, okazuje się, że zazwyczaj wczasowiczów, którzy przyjeżdżają do naszych kwater samochodami, jest więcej, niż miejsc parkingowych. Dlatego, często goście muszą pozostawić swoje pojazdy na parkingu w strefie płatnego parkowania i liczyć się z dodatkowymi kosztami pobytu w Sopocie. 

Zachęcam więc Państwa do wybrania środków komunikacji publicznej, np. pociągu. Sopot to niezbyt duże miasto, wszędzie jest bardzo blisko, toteż zazwyczaj samochody naszych gości stoją nieużyteczne na parkingach. 

 

Wersja na komputer statystyka statystyka