Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Dla gości korzystających z noclegów w naszych apartamentach mamy miłą informację: Sopot dołączył do grona miast, w których można wypożyczyć rower w systemie Nextbike.

Wystarczy zarejestrować się na stronie www, by móc korzystać z 16.000 rowerów w 12 krajach i 60 miastach. System bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich jest dostępny w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, na Cyprze, Węgrzech, Łotwie, w Nowej Zelandii. W Polsce system działa od 2 lat, w takich miastach, jak: Warszawa, Poznań, Opole, Bemowo, Wrocław, a w Sopocie od 5 września. Powstało tu już 7 stacji dokujących dla 80 rowerów z logiem Sopotu. Stacje rowerowe rozmieszczone są w odległości około 1,5 do 2 kilometrów. Taryfikator opłat uzależniony jest od pory roku oraz czasu wypożyczenia roweru.

 

Stacja rowerowa przed Urzędem Miasta  Sopotu

Stacja rowerowa przed Urzędem Miasta  Sopotu

Stacja rowerowa przed Urzędem Miasta Sopotu

Mieszkańcy Sopotu mogą teraz ekologicznie przemieszczać się z miejsca na miejsce, pojechać do pracy, szkoły czy też na spotkanie. Rowery miejskie to także świetny pomysł dla turystów. Wszystkich, którzy zarezerwowali noclegi we wrześniu lub październiku zachęcamy do skorzystania z tej nowej formy zwiedzania miasta. Mamy tylko nadzieję, że pogoda dopisze. Życzymy miłych wrażen z rowerowych wycieczek po naszym kurorcie.

 

Zapraszamy więc do Sopotu i na rower!

Wersja na komputer statystyka statystyka