Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Co roku tysiące turystów odwiedza Sopot, by zobaczyć morze i pospacerować po Molo. Statystyki podają, że w miesiącach letnich liczba odwiedzających słynny deptak przekracza 100.000 osób miesięcznie. W całym roku 2012 liczba spacerowiczów wyniosła 770 tys. Molo to nie tylko drewniany pomost o długości 511,5 m z przystanią jachtową i restauracją, ale również plac usytuowany na lądzie, który pełni rolę rekreacyjno-rozrywkową. W tym roku odbyło się tu wiele pokazów, koncertów, festynów itp., ale mimo zbliżania się końca wakacji planowane są jeszcze ciekawe atrakcje dla gości, którzy odwiedzą  kurort. 

Molo w Sopocie
Molo w Sopocie - zdjęcie z sierpnia 2013r.


Na przykład 31 sierpnia na placu Kuracyjnym przed Molo odbędzie się impreza "Kawowy Rekord Świata". Na miejscu będzie można degustować różnego rodzaju kawy, a dla publiczności  przygotowano dużo wspólnej zabawy. Po zmierzchu podziwiać można  także zabytkową fontannę obok Molo, która 'tańczy' i mieni się kolorami. Pokazy z użyciem wody i światła odbywają się codziennie.

Fontanna na Placu Zdrojowym w Sopocie
Fontanna na Placu Zdrojowym w Sopocie - zdjęcie z sierpnia 2013r. Zapraszamy więc do wciąż słonecznego Sopotu i noclegu w naszych apartamentach.  

Wersja na komputer statystyka statystyka