Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Podczas ferii zimowych w Sopocie organizatorzy imprez w Ergo Arenie przygotowali nie lada atrakcję dla naszych milusińskich. W dniach 19.01.2013 r odbędzie się Festiwal Wszystkich Dzieci.

 

 

Jest to już druga edycja imprezy przeznaczona wyłącznie dla tych, którzy kochają się bawić. Dzieci bawić się będą na największym w naszym kraju Halowym Placu Zabaw przygotowanym specjalnie z tej okazji w Ergo Arenie. Wśród wielu atrakcji, jakie zostały na ten wyjątkowy dzień przygotowane, znajdzie się blisko pięćdziesiąt fantastycznych zabawek:

  • trampoliny, 
  • baseny kulkowe 
  • wielkie dmuchane zjeżdżalnie 
  • statki pirackie rodem z karaibskich mórz 
  • strefa piłkarskich emocji

Specjalnym gościem będzie maskotka "Elmo", która zaprosi wszystkie dzieci do swojego świata na scenie w strefie teatralnej.

Partnerzy akcji - telewizje minimini + oraz teletoon zapewnią wielogodzinne projekcje najpiękniejszych bajek w strefie KINA DZIECKA.

Dodajmy do tego strefy animacyjne, pełne malowanych buziaków, klaunów, pokazów edukacyjnych, w których zabawa przeplatać będzie się z nauką, a wszyscy mogą być pewni, że w jednym miejscu z całą Rodziną spędzą przepiękne chwile!

FESTIWAL WSZYSTKICH DZIECI - ERGO ARENA 2013
19.01.13
Start o godz. 9:00
Zakończenie o godz. 19:00

BILETY: kasy ERGO ARENA, sklepy EMPiK, www.ebilet.pl
Organizatorzy: PTR-EVENTS Sp. z o.o. oraz ERGO ARENA

 

Wersja na komputer statystyka statystyka