Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

#Aerobaltic2019 AirShow Gdynia

Ach co to był za pokaz!!!!

W dniach 17 i 18 sierpnia br. na lotnisku w Gdynia-Kosakowo odbyła się coroczna impreza fanów lotnictwa i nie tylko - Aerobaltic AirShow 2019. Każdego dnia przygotowany był niezwykle bogaty w elektryzujące przeżycia program, na który składały się godzinne popisy akrobatyczne na niebie najlepszych pilotów na świcie.

Można było tam stać i patrzeć i patrzeć i podziwiać...

Aerobaltic to także wystawa na ziemi różnych samolotów, helikopterów oraz innych maszyn powietrznych, które można było dotknąć, wsiąść do nich, a także do kabin pilotów ;-) a także porozmawiać z pilotami. Przygotowane były różne atrakcje dla dzieci. 

Impreza przyciągnęła tłumy... Bylam. Widziałam :-) pokaz bardzo emocjonujący. 

Największe show należało do saudyjskiej grupy Royal Saudi Hawks. Wpisując na IG #aerobaltic2019 znaleźć można wiele zdjęć i filmów akrobatycznych pokazów tych 7 samolotów. Najsłynniejsze zdjęcie zrobionego w powietrzu serca czerwoną smugą mam i ja 😜

Najgłośniejszym pokazem zapewne był ten wykonany przez myśliwca SU-27 Flanker, należącego do Ukraińskich Sił Powietrznych.

Organizatorzy imprezy zadeklarowali, że Gdynia Aerobaltic Airshow powróci za rok, a pokazy będą jeszcze bardziej ciekawe. Ja będę śledziła datę tego wydarzenia z niecierpliwością. Chcę koniecznie zobaczyć takie show ponownie! 

Będę zachęcać i Was!

 
Ukraiński samolot IŁ-76Samoloty Royal Saudi HawksSerce ze smug Helikopter

Wersja na komputer statystyka statystyka