Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Widok na morze z apartamentów Joasia?

Wiele osób z Państwa, rezerwując apartament, pyta mnie czy z okien widać morze!?

Ja kocham Sopot, morze, plażę i spacery po Molo, więc zrozumiałe jest dla mnie, iż również nasi goście w czasie krótszego czy dłuższego urlopu, pragną nasycić oczy tymi pieknymi widokami!

Odpowiadając więc na powyższe pytanie, przede wszystkim informuję gości, że nasze apartamenty znajdują się w wyjątkowym miejscu! Mało kto wracając z urlopu może powiedzieć, że mieszkał tak blisko morza i plaży :-)

Pokoje są na parterze budynku wielorodzinnego, a stąd niestety nie widać morza w całej jego okazałości... Okna apartamentów Goia i Kivi ułożone są prostopadle do promenady nadmorskiej. Z okien słychac najwyżej szum morza i krzyki mew! Apartamenty Grau, Miramare i Loft położone są po przeciwległej stronie budynku. Z tych dwóch ostatnich, można wyjść na drewniany podest – taras i otaczjący go mały ogródek, o który dbamy :-) Teraz, latem bujnie rozkwitająca dookoła zieleń umożliwia zupełnie inne widoki - tylko drzewa i krzewy... Natomiast, jesienią, gdy opadną liście, z okien apartamentu Miramare i Loft, a także Grau widać i trochę morza i Molo i promenadę nadmorską!

Myślę jednak, że Ci z Państwa, którzy chcą koniecznie mieć widok na morze i obserwowac go np. z balkonu, i tak skorzystają z naszej oferty noclegowej, bowiem nasze apartamenty przecież znajdują się tak blisko plaży, iż najlepszą opcją będzie obserwacja morza, fal bezpośrednio z plażowego piasku! A wszystkie te atrakcje tuż po wyjściu z budynku! Do plaży naprawdę tylko 10 metrów!

Zapraszamy serdecznie.

Taras i ogródek wyjście z apartamentu

Podest - taras apartamentu Loft i Miramare

 

Wersja na komputer statystyka statystyka