Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ W SOPOCIE

... czyli spotkanie na żywo z muzyką tworzoną na potrzeby kina – tak reklamują koncert organizatorzy!

Koncert zaplanowano na dzień 6 grudnia, tj. niedzielę o godzinie 19.00 w Hali Ergo Arena w Sopocie, która znajduje się 3 kilometry od Apartamentów Joasia, w których możecie Państwo wynająć pokój gościnny na czas pobytu w Sopocie, podczas kolejnego weekendu!

Koszt biletu na to widowisko kształtuje się od 59 do 169 PLN.

Podczas 80-ciominutowego kocertu można będzie usłyszeć fragmenty ścieżek dżwiękowych autorstwa Johna Williamsa wykonanych do takich filmów jak: Gwiezdne Wojny, Szeregowiec Ryan, Lista Schindlera, Superman, Park Jurajski czy Szczęki. Usłyszycie także Państwo muzyczne kompozycje Patricka Doyle’a z filmu Thor, Johna Powella do filmu X-men: Ostatni Bastion, Danny’ego Elfmana: Spider-Man, a nawet kompozycję z Avatara autorstwa Jamesa Hornera.

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja w towarzystwie projekcji fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów na ekranie kinowym!

Koncert Muzyki Filmowej Sopot 2015

Zapraszamy więc do Sopotu! Tu nie można się nigdy nudzić! A jeśli nawet macie Państwo już dosyć rozrywek, to zawsze można zrelaksować się blisko morza, słuchając szumu fal, mew, karmiąc łabędzie i spacerując promenadą nadmorską. Apartamenty Joasia są tylko krok od takich atrakcji ;-)

 

Wersja na komputer statystyka statystyka