Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Przyjaciółki Cafe. Klimatyczny lokal w Sopocie.

W centrum Sopotu, ale poza hałaśliwym Monciakiem, w bocznej ulicy Haffnera, 60 metrów od Krzywego Domku znajduje się niewielkich rozmiarów przytulny lokal z antresolą. Prowadzą go dwie Przyjaciółki, kuzynki z lubelszczyzny.

Miejsce to doceniają już sopocianie, a teraz również i goście z innych miast! Wszystkie dania są pyszne, zdrowe, bo przygotowywane ze świeżych produktów i robione na miejscu ręcznie, np. tarte placki ziemniaczane, domowe ciasta, soki wyciskane z cytrusów czy koktajle miksowane na życzenie. Zjedzą tu coś pysznego również wegetarianie, weganie czy „bezglutenowcy” :-)

Niemniej, Przyjaciółki robią przede wszystkim wyborne naleśniki na mące pszennej, razowej i orkiszowej. Można spróbować także lubelskich kopytek, czy też pierogów. Niedawno skusiłam się na te ze szpinakiem i amarantusem oraz mus z buraczków. Polecam!

A już z samego rana, od godziny 9.00 każdy może przyjść tu i zjeść obfite śniadanie. Przyjaciółki Cafe znajdują się w odległości 850 metrów od Apartamentów Joasia, toteż nasi goście spacerkiem dojdą tu w 10 minut. A Ci, którzy chcieliby zjeść śniadanie w łóżku, mogą zamówić catering do pokoju! Posiłki dla wszystkich naszych klientów zostaną dostarczone bezpłatnie, opakowania również gratis! :-)

Więcej o sezonowych smakach na https://pl-pl.facebook.com/PrzyjaciolkiCafe

Przyjaciółki Cafe Sopot 

Cafe Przyjaciółki Sopot 

Przyjaciółki i Naleśniki

 

Wersja na komputer statystyka statystyka