Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Koncert Jareda Leto i Grupy 30 Seconds to Mars w Sopocie. Maj 2015.

To prawda! Koncert popularnego zespołu Thirty Seconds to Mars, który miał być 8 kwietnia w ERGO ARENIE został przełożony i odbędzie się 4 maja 2015 roku o godzinie 20.30.
Zapewne już to wiecie, bo większość z naszych apartamentów przy samej plaży jest już zarezerwowana :-) I to pewnie dlatego, że nocleg nad spokojnym sopockim morzem, będzie dobrą odmianą po emocjach związanych z wieczornym koncertem! A hala widowiskowa, w której można będzie zobaczyć to niezwykłe wydarzenie mieści się tylko 3 km od pokoi gościnnych Joasia. Tak więc, zachęcam do zabukowania ostatnich apartamentów!

Warto tu przypomnieć, że zespół odwiedził Polskę w czerwcu 2014 roku w Rybniku i wzbudził duże emocje.
Koncert amerykańskiej grupy pobił rekord Stadionu Miejskiego w Rybniku, na którym zebrało się wówczas 17 tysięcy osób! Stało się tak na pewno, z powodu wokalisty Jareda Leto. Do Polski przyjechał wszak zdobywca Oscara. A to niezwykle rzadkie wydarzenie. Jared, po świetnych rolach w „Witaj w klubie” i „Requiem dla snu” wystąpi w kolejnej ekranizacji „Batmana” jako JOKER!
 
Nie dziwi więc nikogo fakt, że fani, którzy nie zdołali zobaczyć na żywo występów zespołu w minionym terminie, domagali się następnego koncertu.

Toteż, 30 Seconds To Mars postanowił odwiedzić Polskę ponownie, i to w Sopocie! Tym razem można się spodziewać jeszcze większej frekwencji i jeszcze więcej fanów Marsów w jednym miejscu :-) Ceny za bilety kształtują się między 90 a 239 PLN.

Koncert w Sopocie

Wersja na komputer statystyka statystyka