Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Najlepsze piwo jest w Sopocie!

Tak, to prawda! Piwo, o takim smaku, a przede wszystkim niesamowitym zapachu, jak to warzone w mini browarze w Sopocie nie piłam nigdzie indziej na świecie!

W samym centrum Sopotu, na Monciaku pod numerem 35, gdzie wcześniej przez dziesiątki lat znajdował się sławny Złoty Ul, powstała nowa stylowa restauracja Browar Miejski Sopot. Na dużej części powierzchni tej restauracji zastały zamontowane instalacje browarnicze, dzięki czemu każdy, kto odwiedzi to miejsce, może spróbować piwa warzonego na miejscu. A wśród nich: ale, pszeniczne, lager, piwo ciemne i smakowe. 

Browar Miejski Sopot

Ponadto, można tu również bardzo smacznie zjeść. I mimo, ładnego wystroju lokalu, super atmosfery, no i jego położenia wcale nie drogo! A w sezonie letnim posiłek na tarasie, na zewnątrz restauracji z widokiem na pełną tłumów ulicę Bohaterów Monte Cassino sprawia, że posiłek może smakować jeszcze lepiej! W menu znajdują się dania kuchni regionalnej: pomorsko - kaszubskiej. Zjecie tu państwo, na przykład pierogi z gęsiną w sosie borowikowym. Za 8 sztuk płaci się 21,90 PLN.

A dla tych, którzy lubią długo spać i nie zdążą zjeść pierwszego posiłku, które zazwyczaj podawane są w sopockich lokalach do godziny 10.00-11.00, restauracja ta proponuje także w swojej karcie śniadanie w godzinach 11.00 do 13.00 w cenie od 8,50 PLN.

Kiedy więc będziecie Państwo nocować w Apartamentach Joasia, nad morzem, na ul. Bolesława Chrobrego, to spacerkiem do restauracji Browar Miejski traficie w jakieś 10 minut :-)

 

Wersja na komputer statystyka statystyka