Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Nie każdy turysta jeszcze wie, iż przyjeżdżając latem na wakacje, nad polski Bałtyk, może od jakiegoś czasu spróbować regionalnego piwa Sopociak!
Piwo warzone jest przez ekologiczny Łebski Browar, który nastawiony jest na produkowanie "prawdziwego" piwa, na bazie chmielu i słodu jęczmiennego, bez stosowania środków chemicznych i nasączania piwa CO2.
I tak, już sama butelka ma bardzo ładną etykietkę, oczywiście nawiązującą do symbolów Sopotu - rysunek Molo i morza. A w środku piwo jasne, lekko pasteryzowane, o smaku, jak zapewnia sam producent: "goryczka wyraźna, ale nie dominująca ani przytłaczająca, doskonale zharmonizowana z pełnym słodowym posmakiem utrzymującym się na podniebieniu".
Jeżeli więc, przyjedziecie Państwo na wczasy do Sopotu, zachęcam do spróbowania regionalnego Sopociaka, który po powrocie z wakacji, zapewne już zawsze będzie się kojarzył z wypoczynkiem nad morzem bałtyckim. Zauważyłam nawet, że wiele osób, kupuje to piwo do swojej domowej kolekcji lub zabiera dla rodziny i znajomych, którzy nie mieli jeszcze możliwości poznać nadmorskich smaków :-)
Piwo to możecie kupić w najbliższym sklepie spożywczym na ul. Grunwaldzkiej, znajdującym się tylko 2 minuty drogi od Apartamentów Joasia. A stąd już tylko krok na plaże i leniuchowanie...
Zapraszam do nocowania w naszych pokojach gościnnych. Wakacje już tuż tuż!

Joasia

Naklejka piwa Sopociak      Piwo Sopociak

Wersja na komputer statystyka statystyka