Polish English German Russian


nocleg sopot
sopot zdjęcia
cennik noclegu w sopocie
sopot atrakcje
kontakt w sopocie

Telefon: +48 691-95-22-71

Molo i marina w sezonie letnim 2014.

Sezon turystyczny na Molo zaczyna się już 26 kwietnia! Oznacza to, że wejście na drewniany pomost i do mariny będzie płatny już od tej soboty. Opłata za wstęp pobierana będzie w godzinach od 8.00 do 21.00, a od 27 czerwca nawet do 23.00! Ale wszyscy Państwo, którzy chcieliby podziwiać przepiękne sopockie wschody słońca na Molo, mogą to czynić bezpłatnie :-)

Bilet normalny będzie kosztował w tym roku 7.50 PLN, ulgowy – 4.00 PLN, a dzieci do lat 3 wejdą na deptak za darmo. Można też zakupić bilet rodzinny lub karnet upoważniający do 15 wejść na molo w niższej cenie.

Sezon rozpocznie się koncertem muzycznym na Placu Zdrojowym przed Molo oraz pokazem multimedialnym z użyciem fontanny. Zobaczymy efekty wodne, świetlne i być może już także dźwiękowe. W kolejne dni, podczas sopockiej majówki, w muszli koncertowej zaplanowano kolejne występy ciekawych zespołów i kapeli.

Będzie się więc działo...

A jeśli chcecie to wszystko zobaczyć i przeżyć na żywo, to rezerwujcie noclegi w apartamentach Joasia już dziś! Wolnych terminów w nadchodzącym sezonie letnim mamy już coraz mniej. A kwater, takich jak nasze: tak blisko Molo, blisko morza, przy samej plaży jest w Sopocie naprawdę niewiele!

Pozdrawiam, Joasia

 

Pocztówka udostępniona z zasobów Muzeum Sopotu

Molo na początku XX wieku

 

Wersja na komputer statystyka statystyka